Hibiscus Hotels Marmaris
info@hibiscushotels.com
+90 542 523 64 53

Hakkimizda

Hakkimizda

HakkimizdaTarihçe

Hibiscus APART&GARDEN 1992 yılında bir blok olarak hizmete başlamış ve oluşan yoğun talepten dolayı 1994 ve 1995 yıllarında ikinci ve üçüncü bloklarınıda ekleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.  1971 yılında inşaat sektöründe ticari faaliyetlerini başlatmış ve 1990 yılından itibaren turizm otelcilik sektöründe yatırımlar yapmaya başlamıştır.

Otelcilik ana faaliyet konusu olarak görülmekle beraber şirket bünyesinde turizm acenteliği, insaat bulunmaktadır. 
Misyon olarak Müşterilerimizin tüm beklentilerine; dünya standartlarını izleyerek, en çabuk ve en uygun şekilde cevap veren, müşteri ile karsılıklı saygı temelinde baglılık kuran konaklama tesisleri olarak; verimliligi hem firma, hem de çalısanlar açısından arttırarak rekabet ortamında firmanın yerinin sağlamlıgını pekiştirmek ve çapını genişletmek" şeklinde ifade etmektedir .
Hibiscus  Ilkelerini aşağıdaki şekilde tanımlamaktadır. 
Hibiscus Otellerinde verilen hizmetin kalitesini korumak ve arttırmak kurulacak "hizmet standardı" ile olacaktır. Hizmet standardı sisteminin ana ilkeleri aşagıdaki gibidir. 

• Müşteri: Müşterilerimiz; Hibiscus Otellerinin kalitesi hakkında son kararı verecek olandır. Bu yüzden müşteri "iş" verendir. Müşterinin beklentilerini önceden gören ve sunan bir hizmet standardı sistemi olmalıdır.

• Çalışanlar: Tüm çalışanlar Hibiscus ilkelerini çok iyi bilmeli ve bunları uygulamalıdırlar. Çalışanların kalıcı olmaları sağlanmalıdır. Yaratıcılık ve risk alma her zaman işin yürütülmesinde yeni ve etkili yöntemlerin gündeme getirilebilmesi için desteklenir. Tüm çalısanların konularında gerek mevcut kalite sisteminin işletilmesi, gerek mesleki gelişim açısından eğitim almaları sağlanmalıdır. Tüm çalısanlar Hibiscus otellerinin tüm ekonomik değerlerini ve kullandıkları malzemeleri korumalı, en ıyı ve en tasarruflu sekılde kullanarak yenı ekonomık değerler yaratmalıdırlar. Başarı için tüm çalısanların enerji, yaratıcılık ve yeteneklerini birleştiren çalışma ortamı oluşturulmalıdır. Sinerji bu ortamda doğar.

• Temizlik: Temizlik kuralları tüm Hibiscus otellerinde ödünsüz uygulanacaktır.
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin